Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Tarım sektöründe 60 yıla dayanan bir geçmişi olan firmamız tarımsal sulama sektörüne ilk adımını 2001 yılında atmış olup 2008 yılında damla sulama ekipmanları imalatına yoğunlaşmış ve makine parkını buna göre şekillendirmiştir. Başta filtre, gübre tankı ve damla sulama boruları üretimi yapan firmamız bütün damla sulama malzemelerinin üretimini hedef belirlemiştir.
En kalitelisini en uygun fiyat ile sunmak önceliğimizdir. İsmimizden anlaşılacağı gibi kaliteden ödün vermeyiz. 
Ülkemiz kuru tarımdan sulu tarıma geçtiğinde inanılmaz bir verim artışı yaşadı ancak bu verim artışı aslında olması gerekenden çok daha aşağı seviyelerdeydi. Aslında önemli olan dozunda sulama. Çok su ile çok verim alınamayacağını anlatmamız için uygulama gözlemi neredeyse şart. Mesela damla sulama ile % 90 verim almak varken neden vahşi sulama ile verim % 40 larda kalsın. Arazi sahipleri öncelikle toprak analizi yaptırmalı, gübreleme ve hangi sulama yöntemini kullanacağını bilmeli.
Son yıllarda hissedilir şekilde su sorunu yaşayan çiftçiler damla sulamanın daha uygulanabilir olduğunu da keşfettiler. Unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta ise damla sulama uygulanan tarım alanlarından alınan ürünlerde verim artışlarının yüksek olması yanında, kalite artışlarına bağlı alınan prim ödemeleri, gübre kullanımdaki azalış, hastalıklarda azalmalara bağlı olarak az ilaç tüketiminin üreticiye kar olarak kalması ve en önemlisi kısıtlı olan sulama su kaynaklarının diğer yöntemlere göre çok daha az kullanılmasıdır.
 
                                                                                                                           
 
Kategoriler                                              Kalitekdamlasulama.com                       İletişim                                                          Kal itek
Damlama Borusu Hakkımızda     Fevzi Çakmak Mh.Milenyum cd.No:17/E  Facebook  facebook
Yuvarlak Boru Bağlantıları Banka Hesap Numaralarımız         Karatay/KONYA Instagram logo  instagram
Gübre Tankı, Filtre Kargo Detayları     info@kalitekdamlasulama.com Twitter sign  twitter
Kangal Boru Bağlantıları Sipariş Takip     0 532 726 80 84 ( Cep ) Whatsapp  whatsapp
Metal Bağlantılar Müşteri Memnuniyeti     0 537 281 60 89  ( Cep & Whatsapp ) Youtube  youtube
Montaj Ekipmanları Şartlar ve Koşullar  ☏    0 332 236 93 33  ( Sabit Fabrika Hattı )    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.